Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0