Movies
Ratings
199
Back to the FutureRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
White Bird in a BlizzardRated ★ 2.0