Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 0.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0