Movies
Ratings
198
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
August RushRated ★ 1.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 1.5