Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
TemptationRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.0