Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5