Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0- Library War: The Wings Of RevolutionRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 3.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.0
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.5