Movies
Ratings
200
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5