Movies
Ratings
649
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Ginger & RosaRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0