Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 5.0