Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5