Titles you rated
AquamanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5