Series
Ratings
20
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5