Titles you rated
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.0
Eye Love YouRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Super CubRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5