Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0