Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5