Titles you rated
 Ip Man 2Rated ★ 3.5 Ip Man 2Rated ★ 3.5
 Despicable MeRated ★ 3.0 Despicable MeRated ★ 3.0
 The TreacherousRated ★ 2.5 The TreacherousRated ★ 2.5
 The Royal TailorRated ★ 2.0 The Royal TailorRated ★ 2.0
 Despicable Me 2Rated ★ 3.0 Despicable Me 2Rated ★ 3.0
 The PianistRated ★ 3.5 The PianistRated ★ 3.5
 The Sound of MusicRated ★ 3.0 The Sound of MusicRated ★ 3.0
 The Social NetworkRated ★ 2.5 The Social NetworkRated ★ 2.5
 The King's SpeechRated ★ 3.0 The King's SpeechRated ★ 3.0
 Gone GirlRated ★ 3.5 Gone GirlRated ★ 3.5
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5 X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
 Joint Security AreaRated ★ 2.5 Joint Security AreaRated ★ 2.5
 The ThievesRated ★ 3.0 The ThievesRated ★ 3.0
 We Bought a ZooRated ★ 2.5 We Bought a ZooRated ★ 2.5
 The HelpRated ★ 2.5 The HelpRated ★ 2.5
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5 Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
 Thread of LiesRated ★ 2.5 Thread of LiesRated ★ 2.5
 Step Up 3DRated ★ 3.0 Step Up 3DRated ★ 3.0
 The Way HomeRated ★ 3.0 The Way HomeRated ★ 3.0
 Hello GhostRated ★ 1.5 Hello GhostRated ★ 1.5