Series
Ratings
12
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5