Series
Ratings
150
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
Twilight of the GodsRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0