Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0