Series
Ratings
88
Hur JunRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0