Titles you rated
CruellaRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
OmeletteRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
BilitisRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5