Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
Machete KillsRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 5.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.5
xXxRated ★ 4.0