Series
Ratings
20
Emily in ParisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5