Movies
Ratings
665
Dead EndRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5- SawRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 1.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
Friend RequestRated ★ 1.0
The VillageRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
0.0MHzRated ★ 0.5
A Serbian FilmRated ★ 0.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 0.5
RawRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 2.5