Titles you rated
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5