Movies
Ratings
265
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Victor FrankensteinRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.0