Movies
Ratings
159
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0