Series
Ratings
13
Blue TowerRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0