Series
Ratings
87
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- Black ButlerRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5- The World God Only Knows IIRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0