Series
Ratings
114- Kuk HeeRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 2.5
Love TrulyRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
RomanceRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0