Titles you rated
Money HeistRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Cheeky AngelRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0- School RumbleRated ★ 3.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 3.0