Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5