Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5