Series
Ratings
90
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
On AirRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0