Movies
Ratings
81
The TargetRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5