Series
Ratings
31
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
SignRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5