Series
Ratings
12
Criminal MindsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0