Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0