Movies
Ratings
388
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0