Movies
Ratings
116
AvatarRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.5
Fast FiveRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 1.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 2.0