Titles you rated
Snowy RoadRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0