Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 2.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 4.0
Body HeatRated ★ 3.5
Sunrise: A Song of Two HumansRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
CureRated ★ 3.5