Series
Ratings
153
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Thick of It Season 4Rated ★ 4.5
The Thick of ItRated ★ 4.5
The Thick of It Christmas EditionRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.0- Gokudo MeshiRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5