Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5