Series
Ratings
20
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5