Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Wendy And LucyRated ★ 3.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5