Titles you rated
DisclaimerRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
My Strange HeroRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 4.0