Movies
Ratings
55
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0