Series
Ratings
70
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5